PS4 ile birlikte duyurulan ve uzun süredir PS4 sahiplerinin merakla beklediği The Order: 1886 için incelemeler hızla internete düştü. Kısa bir oyun olduğu için eleştirileri erkenden gelmeye başlayan The Order: 1886’nin anlaşılan sorunu yalnızca kısa olması değil.

Genel olarak eleştirilerin hedefi oyunun yeterince oyun olmamasıyla ilgili. Koca bir filmin arasına yerleştirilmiş kısa interaktif sekansları andıran oyun biçimi çoğu editörü memnun etmemiş gibi. Quick Time olaylarının hiç bir eğlenceli tarafı olmadığını yapımcılar ne zaman anlayacaklar acaba! Üzücü, çünkü orijinal ve etkileyici silah tasarımlarını yeterince tecrübe edecek alan sağlamıyor gibi The Order: 1886. Grafiksel açıdan PS4’ün gücünü etkileyici biçimde ortaya koysa da, ne hikaye olarak (ne anlattığını kimse tam olarak çözebilmiş değil), ne de oynanabilirliği ile tatmin edici bir tecrübeyle karşılaşacakmışız gibi görünmüyor.

The Order: 1886 Hallway

Anlaşılan Xbox One’ın Rise vakasını, PlayStation 4 sahipleri şimdi The Order: 1886’da yaşayacaklar. Gönül isterdi ki, övgüler yağsın.. Bize de indirime gireceği günü beklemek kalıyor.

İncelemeler için buradan alalım (aksi belirtilmemişse puanlar 10 üzerinden):

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz