Youtube ve diğer video sitelerinde The Order: 1886’nın baştan sona oyun videoları yayınlanmaya başladı ve bazı oyuncuların 6 saatin altında videoları var.

Dün itibariyle hesabı askıya alınmadan önce YouTuber PlayMeThrough, tüm oyunu yayınlamıştı. Bu videolardan herhangi birini, hem oyundan alacağınız keyfi azaltmamak, hem de fazla sürmeden yayından kaldırıldığı için bu sayfaya koymuyorum.

The Order: 1886 Ekran Görüntüsü

Londra’nın geçmişinde tarihin seyrini değiştiren bir gizemi konu alan, bolca kurt adam ve mistik öğe barındıran The Order: 1886, 20 Şubat’ta satışa çıkıyor.

5-6 saatlik oyun süresi de gözünüzü korkutmasın. İnternetteki videolarda oyuncular son sürat bitirmeye yönelik oynuyorlar. Standart bir oyun süresi  9 saatin altında olmayacaktır diye düşünüyorum. Bu süre tek kişilik bir oyun için az görünebilir. Ancak The Order: 1886’nın sinematik yapısını düşündüğünüzde bu çok da tuhaf değil ve şahsen bu tarz oyunların fazla uzadığında sıkıcı hale geldiğini düşünenlerdenim. Kısa olsun ama tadı damağımızda kalsın yeğlerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz