Assassin’s Creed: Syndicate’in ilk duyurusu ile birlikte 9 dakikalık bir oynanış videosu da yayınlandı, ki bu alışılmışın dışında bir şey. Beklentiler daha çok bir sinematik trailer geleceği yönündeydi.

Syndicate’in alpha öncesi aşamadaki bir oyuna göre oldukça iyi göründüğünü belirtmek gerek. Yine de göze çarpan bazı sorunlar yok değil. Bilhassa dövüş sırasındaki hareket animasyonları, halkın sokaklarda dolaşırken ellerini havaya kaldırıp kendi kendilerine konuşuyor gibi yapmaları ve etrafta olup bitenlere verdikleri ruhsuz tepkiler oyunun atmosferini olumsuz etkiliyor. Oyun dünyasında hala bir GTA V canlılığı görmek mümkün değil. Dileriz oyunun çıkışına kadar bu problemlere de bir el atarlar.

Assassin's Creed Syndicate

Sanayi devriminin ardından çetelerin bölgeler üzerinde hakimiyet savaşına girdiği Londra’da, 1868 yılında geçen Assassin’s Creed: Syndicate’te ikiz kardeşler Jacob Frye ve Evie Frye ile modern dünyanın başlangıcına adım atacağız. Gelenek olduğu üzere serinin bu oyununda da dönemin meşhur kişileri hikayeye dahil ediliyor; döneminin en iyi romancısı Charles Dickens ve doğaya bakışımızı değiştiren fikirleri ile Charles Darwin bunlar arasında öne çıkanlar.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz