Güzel olduğu kadar tehditkar göründüğünü de belirtmek lazım. Souls oyunlarının vazgeçilmezi, ortaçağ temasını terk ederek, 1800’lerin İngilteresini baştan yaratan Bloodborne, gotik atmosferi tamamlayan tüm öğeleri taşıyor.

Bloodborne Yharnam City

Issız malikaneler, çamurlu sokaklar, sis ve ay ışığı.. Daha ne olsun. Grafikleri için herkes atıp tutsa da, ben Bloodborne’un gerçekten güzel göründüğünü düşünüyorum. Youtube videolarının bu oyunun hakkını verebilmesi çok zor. Sıkıştırılmamış 1920×1080 çözünürlükte tüm detaylar bambaşka görünüyor gerçekten.

PlayStation 4 sahibi olmamın temel nedenlerinden biri olan Bloodborne ile eminim From Software yine hayal kırıklığına uğratmayacak. Son oyunları Dark Souls 2 çoğu Souls sever için bir parça hayal kırıklığı olmuştu hatırlarsanız. DS 2’nin yönetmeni Demon’s Souls ve Dark Souls 1’den farklıydı ve şüphesiz bunun etkisi büyük oldu. Bloodborne ile birlikte Souls oyunlarının beyni, Hidetaka Miyazaki geri dönüyor ve bu dönüşün oyuna olumlu yansıyacağından eminim. Söylemişti dersiniz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz