Bethesda bugün yeni bir duyuru ile Wolfenstein: The New Order’ın öncesini konu alan Wolfenstein: The Old Blood’ı tanıttı. 60 TL gibi bir fiyattan dijital olarak satışa çıkacak olan The Old Blood’ı oynamak için The New Order’a sahip olmanız gerekmiyor.

Wolfenstein: The Old Blood

Geçtiğimiz sene mütevazi bir başarı yakalayan The New Order’ın öncesinde, Nazilerin 2. Dünya Savaşını kazanmasına yakın 1946 yılında gerçekleşen olayların işliyor The Old Blood. Nazilere karşı son kozunu oynayan B.J. Blazkowicz, Bavaria’nın derinliklerinde iki bölümlük bir göreve çıkıyor. İlk bölüm Rudi Jäger and the Den of Wolves’da Blazkowicz meşhur Wolfenstein Kalesine dönüş yapıyor. Burada General Deathshead’in koordinatlarına erişmek için psikopat bir gardiyanla yüzleşeceğiz. The Dark Secrets of Helga Von Schabbs isimli ikinci bölümde ise Wulfburg şehrine giden Blazkowicz, karanlık ve antik bir gücü serbest bırakmak için gizemli tarihi eserleri ortaya çıkarmaya çalışan saplantılı bir Nazi arkeologuna kafa tutacak.

The New Order’a yönlendiren olayları tecrübe etmek ve yeni silahları Nazilerin üzerinde denemek kulağa hoş geliyor. 5 Mayıs 2015 günü satışa çıkacak olan Wolfenstein: The Old Blood’ı, PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz