Geçtiğimiz haftalarda The Witcher 3: Wild Hunt PC sürümünün 1080p videolarını izlemiştik. PC’de oyunun mükemmel göründüğüne şüphe yok; ancak grafik kalitesi ve performans açısından bir adım geriden takip eden PlayStation 4 ve Xbox One’da Witcher 3’ün nasıl göründüğü hala bir soru işaretiydi. Artık değil! En azından PS4 için durum bu.

The Witche 3 Ciri

Korkulanın aksine videolarda görülebileceği üzere PC ve PS4 sürümleri arasında neredeyse bir fark yok gibi. Tabii, birebir ekranlarımızda görene kadar bir parça şüpheci kalmakta fayda var. Ancak videoya bakarak ışık ve partiküller gibi detayların PC’den aşağı kalmadığını söyleyebilirim. Diğer açılardan da PS4 sürümünün hayal kırıklığı yaşatacağını düşünmüyorum. Videoda göreceğiniz üzere oyun 1080p ve 30 fps’de son derece akıcı çalışıyor ve erken sürüm PS4 gösterimindeki takılmalar artık yok.

PC sürümünün en büyük artısı, yeterince güçlü bir ekran kartına sahipseniz, 60 fps’de oynama zevki olacak. Xbox One sürümünü henüz görmek mümkün olmadı fakat 900p ve 30 fps’de kilitli olacağı daha önce açıklanmıştı.

The Witcher 3: Wild Hunt, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 19 Mayıs tarihinde dijital ve kutulu olarak satışa çıkıyor. Yılın oyunu olmaya aday; benden söylemesi…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz