Hatırlarsanız Quantum Break’in duyurusu Xbox One ile birlikte yapılmıştı ve o günden beri Xbox One’a özel olarak çıkacak oyunlar arasında belki de en merak edilen yapım.

Max Payne ve Alan Wake gibi harika oyunların arkasındaki Remedy Entertainment tarafından paylaşılan son tweet’e göre Quantum Break tamamlanmaya çok yakın.

İlk olarak 2014 için planlanan, daha sonra 2015’e ertelenen, son olarak da 2016’ya sarkan Quantum Break, bir aksilik olmazsa Nisan ayında raflarda olacak. Aynı ismi taşıyan bir TV dizisi de benzer zamanlarda yayınlanmaya başlanacak.

Oyundaki her bölümün sonunda, oyuncuların tercihlerine bağlı olarak hem oyun, hem de dizi etkilenecek. Dizi toplam 4 bölüm olacak ve her biri 22 dakika civarında olacak. Hikayenin tüm detaylarına hakim olmak isteyenler hem oyunu, hem diziyi takip edebilirler.

Lost ve Lord of the Rings’den tanıyacağınız Dominic Monaghan başta olmak üzere pek çok ünlü oyuncunun da rol aldığı Quantum Break, yalnızca Xbox One için 5 Nisan’da raflarda yerini alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz