Uzun zamandır hakkında yeni bir şeyler görmek için sabırsızlandığım Persona 5’in oyun içi görüntülerden oluşan videosu kısa süre önce yayınlandı. Anlaşılan sabırsızlanan sadece ben değilmişim ki video (Japon versiyonu) 24 saat içinde 1 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Persona 5 Ekran Görüntüsü

 

Persona 5 videosundan yarım saat kadar önce yayınlanan Final Fantasy Type-0 HD – Episode Duscae videosu ise açık ara geride kalmış durumda. Ama haksızlık etmemek gerek, FF Type-0 HD için ara ara yeni materyaller geliyor; Persona 5 için uzun zamandır bir şey görmemiştik ve bu videoda ilk kez oyun içi görüntüler yayınlandı. Yine de bu kadar farkı kimse tahmin etmemiştir herhalde (halihazırda 10’a katlamış durumda).

Son yıllarda yeterince parlak iş göremediğimiz JPRG piyasası için ilerleyen günler Persona 5 ve Final Fantasy XV’in gelişi ile şenlikli geçecek gibi görünüyor. Oyunun PlayStation 3 ve PlayStation 4 için 2015’de yayınlanacağını belirteyim. Persona 5’e kavuşana kadar Persona 4 Golden’ı bir kez daha bitirmek kulağa hiç de fena gelmiyor.

Persona 5 Oyun İçi Tanıtım Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz