Dishonored: Definitive Edition

Dishonored 2‘ye 2016’da kavuşacağımıza göre, beklerken Dishonored: Definitive Edition’ı oynayabiliriz. Dishonored: Definitive Edition, PlayStation 4 ve Xbox One için Ağustos ayında raflarda olacak.

Oyunun PS4 ve Xbox One sürümleri, daha önceden yayınlanmış tüm DLC’lerle birlikte geliyor. 2012’de 100’ün üzerinde yılın oyunu ödülü alan Dishonored’ı oynamamış veya DLC’leri kaçırmış olanlar için Dishonored: Definitive Edition mükemmel bir fırsat.

Amerika’da 25, Avrupa’da 28 Ağustos’ta satışa sunulması beklenen Dishonored: Definitive Edition 100-120 TL gibi bir fiyata çıkış yapacak.

Özetleyecek olursak Dishonored, doğaüstü güçlere sahip bir suikastçinin, kraliçenin ölümü ile suçlanmasının ardından gerçek suçluların peşine düşmesini anlatıyor. Oyunun savaş sistemi inanılmaz bir esnekliğe sahip ve oyuncuya gizlilik veya doğrudan savaş seçenekleri sunuyor. Ayrıca görevlere nasıl yaklaşacağınıza dair sunduğu esneklik de oyunun RPG yönünü mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Dishonored’da intikamınızı bir damla kan dökmeden de alabiliyorsunuz.

Dishonored: Definitive Edition geliştirilmiş grafiklerin yanı sıra The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches, Dunwall City Trials ve Void Walker’s Arsenal DLC’leri ile birlikte gelecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz