Geliştirici Codemasters’a ait en önemli seri sayılabilecek Dirt’ün son oyunu, Dirt Rally ismiyle dün duyuruldu; hatta satışa çıktı ve şu anda indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Dirt Rally Steam Erken Erişim

Steam Erken Erişim oyunu olarak riskli bir hamleyle piyasaya sürülen henüz tamamlanmamış sürümü 4 Mayıs’a kadar 49,50 TL’den (daha sonra 55,00 TL olacak) satın alabilirsiniz. Gayet uygun bir fiyatla sunulan Dirt Rally’i satın aldığınızda, ekstra bir ücret ödemeden güncellemelere ve tam sürümüne de (çıktığında) sahip olacaksınız.

Oyun henüz erken bir aşamada olsa da tatmin edici bir içeriğe sahip. Monte Carlo, Yunanistan ve Wales’i de içeren 36 ralli parkuru ve 60’ların klasiklerinden modern araçlara uzanan 17 araba halihazırda oynanabilir durumda. Zaman içinde yeni araçlar ve 2015 FIA World Rallycross Şampiyonasını da içeren parkurlar oyuna dahil edilecek. Bu süreçte oyuncuların fikirleri ve desteği ile Dirt Rally’nin geliştirilmeye devam edilecek olması da güzel bir artı.

Dirt Rally

Unutmadan; Erken Erişim’de Dirt Rally’i satın alanlar 95 Subaru Impreza kaplamasına da sahip olacaklar. Colin McRae almıştı o sezonu, duygulandım şimdi elimde olmadan.

Dirt Rally’nin çıkış tarihi için henüz herhangi bir şey söylenmiş değil, ancak 2015 sonuna kadar erken erişimde kalacağı kesin gibi. Ayrıca firma yeterli talep gelirse oyunu konsollara da taşıyacaklarını söylüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz