Görünüşe göre Square-Enix’in bir süre önce üstü kapalı olarak bahsettiği, batılı bir geliştirici tarafından gizliden gizliye hazırlanmakta olan oyunu Deux Ex: Mankind Divided imiş. Gerçi yeni bir Deus Ex tahminlerden çok da uzak değildi.

Rus bir web sayfası üzerinde NeoGAF tarafından keşfedilen ekran görüntüleri ve detaylar şüpheye yer bırakmayacak şekilde yeni bir Deus Ex’i işaret ediyor, ancak Square Enix’ten henüz resmi bir doğrulama gelmiş değil.

Ekran görüntülerine bakılırsa kahramanımız yine Deux Ex: Human Revolution’dan da tanıdığımız Adam Jensen olacak. Rus sitesinde verilen bilgilere göre Mankind Divided oynanabilirliği yönü ile Human Revolution’a benzer olsa da, HR’ın aksine birer birer temizlenebilen düşmanların yerine, grup halinde hareket eden daha zeki düşmanlarla yüzleşecekmişiz.

Deus Ex serisinin Deus Ex Universe altında birden fazla oyunla devam edeceği zaten biliniyordu. Eidos Montreal’in geçtiğimiz Aralık ayında tanıttığı Dawn Engine hiç şüphesiz Mankind Divided’ın bel kemiği olacak.

Oyun büyük ihtimalle PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliyor.

Deus Ex: Mankind Divided Ekran Görüntüleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz