Geçtiğimiz haftalarda söz verildiği üzere, Dark Souls Board Game bugün Kickstarter‘da 50.000£ hedefle desteğe açıldı ve sadece bir kaç dakika içinde hedeflediği rakama ulaştı. Şu anda ise yaklaşık 7000 destekçi ve 590.000£ civarında destek ile hedeflenen rakamın 12 katına yaklaşmış durumda.

Dark Souls Masa OyunuDark Souls Board Game, serinin tüm oyunlarından yaratık ve karakterleri temsil eden, iyi işçiliğe sahip minyatürler, zemin haritaları, pullar ve zarlar içeriyor. Oyun piyasaya sürüldüğünde sahip olmak için şimdiden 80£ ve taşıma bedelini (Türkiye için 50£) ödeyebilir ve kampanyaya destek olabilirsiniz.

Kampanya belli limitleri aştıkça 4 genişleme paketi de satın alınabilir hale gelecek, ki bunlardan üçü halihazırda gerçekleşmiş durumda. Dördüncü paket için bir sonraki hedef ise 1.000.000£.

Dark Souls Board GameDark Souls Board Game, Namco Bandai’den lisans için izin alan Steamforged Games tarafından geliştiriliyor. Steamforged Games daha önce, yine Kickstarter’da başlattıkları kampanya ile Guild Ball isimli masa oyununu hayata geçirmişti.

Oyunun oynanışına ait bir videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz