Batman: Arkham Knight’ın ilk genişleme paketi Batgirl: A Matter of Family için oyun içi görüntülerden oluşan ilk trailer yayınlandı.

Arkham Knight’ın season pass’ini satın alanlar Batgirl eklentisini PS4 ve Xbox One için 14 Temmuz’da indirebilirler. Ayrıca satın almak isteyenler ise 21 Temmuz’a kadar beklemek zorundalar.

Batgirl: A Matter of Family

Batgirl: A Matter of Family DLC’si, serinin ilk oyunu olan Arkham Asylum’ın öncesini konu alıyor ve ilk kez Batgirl’ü kontrol etme imkanı veriyor. Orijinal oyunun geliştiricisi Rocksteady yerine DLC’yi Arkham Origins’i yapan WB Games Montreal hazırlıyor.

Esasen babası olan Komiser Gordon’ı kurtarmak için Joker ve Harley Quinn ile yüzleşen Batgirl, Robin’in de yardımıyla Joker’in planlarını alt etmeye çalışıyor. Barbara Gordon’ın tekerlekli sandalyeye nasıl mahkum hale geldiğini bu DLC’de görebileceğiz.

DLC’nin PC sürümünün ne zaman çıkacağı konusunda ise henüz bir bilgi yok. Arkham Knight PC sürümü sorunları nedeniyle Steam’den kaldırılmışken, DLC için bir tarih beklemek zaten pek anlamlı olmazdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz